Hotel Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně

Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 11 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 12 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 13 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 14 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 15 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 16 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 17 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 18 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 19 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 20 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 21 Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně 22

.Hotel Danubius Health Spa Hvězda – patřil na počátku 20. století mezi nejmoderněji vybavené lázeňské hotely své doby. Byl tu například jako jediný instalovaný výtah, telegraf a nebo – dnes už tak samozřejmá – anglická toaleta. Proto není divu, že zde byl ubytován při svém posledním pobytu anglický král Edward VII. a nebo také tehdejší ruský car.


Ve vybavení pokojů Hotelu Danubius Health Spa Hvězda najdete mimo jiné i vanu nebo sprchu, WC, Sat.-TV, minibar, safe, telefon, fén, přípojka na internet, koupací pláště zdarma jsou připraveny na pokojích, WiFi zone na požádání. 154 pokojů kategorie: Superior plus – výhled na Goethovo náměstí nebo velké rohové pokoje, Superior – výhled do vedlejší ulice nebo do zadního traktu, Suite – obývací pokoj s oddělenou ložnicí, Apartmá – výhled dopředu, obývací pokoj s oddělenou ložnicí.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-hvezda@toprague.cz
Adresa: Goethovo náměstí 7/21 Mariánské Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Minirelax

délka pobytu: 3 dny
od 6400 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Minikúra

délka pobytu: 4 dny
od 9450 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Relaxační lázeňská dovolená

délka pobytu: 8 dny
od 21700 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Klasický léčebný pobyt

délka pobytu: 8 dny
od 24780 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Štíhlá linie

délka pobytu: 8 dny
od 30590 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

Hotel Danubius Spa Hvězda Mariánské Lázně na mapě:

TOPlist